Cactus Hosting – kvaliteetne veebimajutus taskukohase hinnaga!

Autor: Silver Leetma

Seepärast olemegi võtnud nõuks suunata klienti teenuspakkuja valikul ning soovime anda Dreamcom’i blogis täpse ülevaate Cactus Hostingu serveriteenuse olemusest, omapäradest, ideoloogiast ning hinnapoliitikast.

Cactus Hosting on serveriteenuspakkuja, mis pakub peamiselt personaalset teenust väike- ja suurettevõtetele. Meie eesmärgiks, ühtlasi ka tegutsemise aluseks, on pakkuda kliendile kvaliteetset teenust taskukohase hinnaga. Soovime osaleda igapäevaselt kliendi internetilahenduse käitlemises, pakkudes talle sobilikku serverilahendust, sõbralikku klienditeenindust, serveri administreerimisteenust, nõustamisteenust jpm.

Lisaks personaalsele serveriteenusele oleme mõelnud ka klientidele, kelle nõudmised on standardsed ning milliseid on võimalik klassifitseerida erinevateks veebimajutuse pakettideks (virtuaalserveri teenus).

Kuna Cactus Hosting keskendub eelkõige personaalse teenuse osutamisele, siis veebimajutus ei ole meie jaoks koht, kust suurt kasumit ootame. Eelkõige soovime pakkuda kliendile kvaliteetset virtuaalserveri teenust soodsa hinnaga ning kavatseme kliendi äri edenedes ja nõudmiste kasvades, olla abiks personaalse lahenduse väljatöötamisel.

Tänasel päeval oleme käivitanud kampaania, kus pakume kliendile 6 kuud tasuta veebimajutust – kampaania eesmärk on teadvustada inimesi, et kvaliteetse teenuse eest ei pea tingimata suurt raha maksma, kui kliendi jaoks on üheselt arusaadavad teenuspakkuja motiivid. Meie klienditeenindus on valmis vastama kõigile küsimustele, mis puudutavad erinevate lahenduste majutamist serverites. Samuti on võimalik klienditeenindusest saada informatsiooni uue kodulehekülje valmistamise kohta.

Internetilahenduste loomisega tegeleb Cactus Hostingu kaubamärki haldav firma Dreamcom Solutions. Oleme täheldanud, et nii mõnedki teenuspakkujad pakuvad veebimajutusega üheskoos ka tasuta veebilehe kasutamise võimalust – meie sellist lähenemist ei toeta. Nii nagu soovime pakkuda kvaliteetset veebimajutust, nii tahame ka tarnida kliendile personaalset ning turunduslikult efektiivset veebilehte. Eesmärgipärane tegutsemine viib sihile!

Soovitame kõigil proovida Cactus Hostingu tasuta teenust ning usume siiralt, et üks hetk, Teie äri edenedes, tekib vajadus kvaliteetse personaalse teenuse järele ja sel hetkel on Teil õige partner käe ulatuses.

Cactus Hosting – http://www.cactus.ee

Be Sociable, Share!

Mitu korda vaadatud:
Sõnade arv: 309

Kõik artiklid sellelt autorilt

Kommentaarid

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga