Aroomiteraapia ja massaaziõlid

Autor: Henri Lind

Aroomiteraapia, nagu nimi ütleb, tähendab keha eest hoolitsemist kasutades lõhnu. Lisades massaazi ja saadki raviva toimega hoolitsuse, mis stimuleerib sinu meeli – kompimis- , lõhna ja isegi nägemis- ning kuulmismeeli(kui meeleolu on õige ning on lisatud ka õige valgustus ning muusika). Kasutades õlisid masseerimisel, see ravib ja edendab heaolu. On tõestatud, et aroomiteraapia ravib inimese tervist, tunnetust ja tuju. Aroomiteraapia massaazi juures üks tähtsamaid aspekte on see, et kasutatakse õlisid. Need massaaziõlid suudavad ravida, tappa baktereid, ravida nahaprobleeme, parandada meeli ja leevendada valu.

Aroomiteraapia on püha hoolitsus, mis laseb sul nautida erinevaid eeterlikke õlisid nagu piparmünt, lavender, roosi või sidrunit. Õli määritakse nahale, lisatakse vanniveele või siis põletatakse nii, et kogu ruum on täidetud. Neid meeldivaid lõhnu sisse hingates, sinu närvisüsteem ja aju stimuleeruvad ja noorenevad.

Aroomiteraapias kasutusel olevad õlid on valmistatud loodusest saadavatest asjadest nagu näiteks lilled, puud, viljad, lehed jne. On rohkem kui 150 õli, mida saab kasutada või teistega segada. Eukalüpt, bergamott, basiilik, jasmiin ning ilang-ilang on kõigest vähesed neist. Tähtis on see, et need õlid oleksid kõik looduslikud, sünteetilised õlid ei ole nii efektiivsed. Need eeterlikud õlid sisaldavad kemikaale nagu näiteks ketoon, ester, alkohol, terpeen ning aldehüüde, mis omavad kehale ning vaimule ravivaid toimeid.

http://www.massaazparnus.com

Be Sociable, Share!

Mitu korda vaadatud:
Sõnade arv: 228

Kõik artiklid sellelt autorilt

Kommentaarid

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga