Analoog tooner vs. Täidetud kassett.

Autor: inga annast

Täidetud kassett ja selle täitmine üldjoontes-tundub hea mõte? Alguses võib-olla tõesti, kuid hiljem võib sellest heast mõttest saada väga halb idee.

Miks?

Järgnevas artiklis ma toongi välja mõned näited, et miks on printeri kasseti täitmine väga halb mõte.

Ostes printeri, eeldan selle töökindlust ja kvaliteeti?

Otseloomulikult! Tänapäeva printerid on suhteliselt kulukad, eriti just sellised masinad, millega saab ja võib kvaliteeti eeldada. Endast lugupidav firma ei lepigi millegi vähemaga, kui parim kvaliteet printimisel, ükskõik, millist infot on vaja paberile jäädvustada.
Olen kuulnud paljusid firmaomanikke rääkimas, et nad ostavad meelega odava printeri, juhuks kui ostetud masin ühel hetkel peaks töötamisest keelduma-sellisel juhul pole seda kahju ära visata.
Ma olen rohkem kui kindel, et õige kasutuse ja kvaliteetsete kulumaterjalide hankimisega on võimalik printeri eluiga tunduvalt pikendada. Sellisel juhul ei peaks firmaomanikud elama pidevalt hirmus, et nende printer ühel hetkel, mil neil kõige kibedam tööaeg on, otsa võiks saada. Seda loomulikult juhul, kui on ostetud uus printer, mitte kasutatud, sest teiste poolt varem kasutatud masina puhul ei saa kunagi olla kindel viisis, kuidas seda enne on hooldatud.

Mida teeb täidetud kassett teie printeris?

Esimene fakt on selline, millest printeri kasutaja ei pruugi isegi teadlik olla: Täidetud kassett laseb 75% juhtudest tahma/tinti endast välja ja edasi juba printeri liikuvatele osadele, mille tagajärjel on vaja need osad koheselt printeris välja vahetada. Loomulikult on see võimalik, kuid see tähendab jällegi lisakulu, mille oleks saanud ära hoida tehases valmistatud uue kassetti hankimisel.
Täites kassetti, ei saa olla kunagi kindel, et printimismaht on sama nagu lubatud. Täidetud kasseti maht on umbes 60-70%, kuid raha küsitakse siiski 100% eest.
Inimese tervise seisukohalt vaadates on lendlev tahm 3-5 korda kahjulikum kui suitsetamine. Kujutlege end hetkeks suurt kogust materjali printimas, mõelge milline hulk tahma sellise tööga õhku kerkib ning siis kujutage end selle kõige sees istumas/tööd tegemas… Kuidas teile see mõte meeldib?
Lisaks oma tervise, kasutuses oleva printeri ja ka prinditava materjali kvaliteedi rikkumisele, kassetti täites, tekib teil lisakulutusi nii ajakuluna kui ka vähenevate eurode näol!

Milline on siis hea lahendus kui eelarve on piiratud?

Originaal kassett/tooner on üle mõistuse kallis? Olen nõus! Selline väide kehtib just teatud suuremat sorti masinate puhul, kuid kassetti täitmine võib ära rikkuda kogu prinditava projekti ja ka kvaliteetse ning kalli masina, kõigele lisaks!?
Praeguseks hetkeks on olemas ka nö. „kuldne kesktee“ analoog tooneri näol. Analoog tooner ei ole täidetud kassett, see tuleb otse tehasest ja on järgi tehtud, siiski ei ole ta originaal tooner, kuid hind on (sõltuvalt printeri mudelist) tunduvalt soodsam.
Siiski on kuulda olnud juhuseid, kus teatud firmad müüvad analoog tooneri pähe täidetud kassette ja nii on ka arvamus analoogist halvenenud. Meie firma, Lõunavarud OÜ, pakub aga sellist analoogi, mis ei ole täidetud ja millel on ka halogrammid peal, see tõestab, et need kassetid tulevad otse tehasest, nagu lubatud.
Meie pakutav analoog tooner prindib üks ühele sama hulga lehti kui originaalgi, analoog tooner ei lase enesest tahma teie printeri liikuvatele osadele, seega kestab teie printer kauem.

Kokkuvõtteks.

Ostes analoog tooneri või originaali, saab pikendada printeri eluiga, sest väga paljud meist ei ole nii rikkad, et peale mõnekordset kasseti täitmist uus printer soetada.
Firma omaniku seisukohalt võttes, võib ka öelda, et ei olda nii jõukad, et klientidele ja koostööpartneritele halba kvaliteeti pakkuda. Mis mulje see firmast jätaks?
Me kõik tahame anda endast parima ja olla oma klientidele see, keda usaldatakse ning kellelt kvaliteetset toodet/teenust tellitakse!

Inga Annast
58 50 86 35
www.lounavarud.ee
inga@lounavarud.ee


Be Sociable, Share!
Sildid , , , , , , , , , |

Mitu korda vaadatud:
Sõnade arv: 721

Kõik artiklid sellelt autorilt

Kommentaarid

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga