Alati pole raha vaja

Autor: Timo Porval

“Härrased, meil pole üldse raha. Me peame kasutama oma ajusid.” Ernest Rutheford

Vaadates maailma majanduslikku seisu, peab see ütlus hästi paika. Tuleb maksimaalselt kasutada tutvusi ja mõistust. Väide “me ei saa teha” tuleb pöörata küsimuseks “kuidas me saame seda teha”.

On arvamus, et portaalide arendamine ja ülesehitamine on kulukas. Tahaksin selle vastuväite kummutada ja öelda, et seda saab TASUTA teha.

Jutt käib (noortele) ettevõtjatele ja neile, kes plaanivad hakata ettevõtjaks, loodud portaalist www.ettevotja.ee. Võtsime teise lähenemise ja otsustasime, et teeme selle ilma rahata ära, kasutades selleks internetis leiduvaid tasuta tööriistu. Kogu leht tehti valmis ühe kuuga. Palju meeskonnas inimesi oli? Kolm – Henri Palmar, Tarmo Saluste ja Timo Porval. See tõestab, et kui tahta, leiab võimalusi.

Portaali küljes on foorum, mis iga päevaga populaarsemaks muutub. Kui sul on teadmisi, mida teistega jagada, tule ja astu läbi.

Be Sociable, Share!
MTÜ Õpilasest Ettevõtjaks on asutatud selleks, et suurendada ettevõtlusega õnnestumise tõenäosust.Oleme selle jaoks loonud Ettevõtjate foorumi ja portaali ettevotja.ee. Lisaks korraldame konverentse ja peagi anname välja uue internetist loetava ajakirja.

Mitu korda vaadatud:
Sõnade arv: 156

Kõik artiklid sellelt autorilt

Kommentaarid

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga