3D-stereoskoopia(S3D) kõigile!

Autor: LifeLike2010

3D-stereoskoopia on muutunud väga populaarseks

3D-stereoskoopia (S3D) on avalikkusele tuntud pigem sõnana “3D“. Selline tehnoloogia võimaldab tekitada illusiooni sügavusest (osa pildist tundub olevat ekraani sees või ekraanist väljas).

Selline efekt saavutatakse spetsiaalsete ekraanide (või projektorite) ning 3D-prillidega. Tehnoloogia jaguneb kaheks tuntumaks tüübiks: Anaglyph ja Active Shutter. Anaglyph on algeline S3D – efekt luuakse prillidega, millel üks klaas on sinine ning teine punane. Illusioon tekib antud juhul sellest, et erinevad filtrid eraldavad silmade jaoks erinevad pildiosad ja sellest tulenev piltide nihe tekitab 3D-efekti. Active Shutteri puhul näidatakse silmdadele nihkega pilti üle ühe (prillid katavad üle ühe silmadele näidatavat pilti). Active Shutter tehnoloogia ei muuda värve.

Lifelike kutsub tutvuma!

Meie kontoris on võimalik mõlema tehnoloogiaga tutvuda. Meil on olemas 3D-ekraan ja vastavad Active Shutter 3D-prillid, mis võimaldavad nautida täisspektriga 3D-pilti. See on elamus, mida peab ise kogema.

Kuidas S3D sind aitab?

Siiamaani oleme kõige rohkem rakendust leidnud detailplaneeringute visualiseerimisel. Kolmemõõtmeline visualiseerimine + 3D-efekt tekitab illusiooni reaalsest maketist. Selline tehnoloogia võimaldab suhteliselt odavalt luua väga reaalse ruumilise pildi loodavast kinnistust.

Kahtlemata saab stereoskoopile 3D rakendust interaktiivsete lahenduste loomisel. Töötame välja muuseumite jaoks S3D-rakendust, mis töötavad Lifelike infokioskite peal.

Loe lisa 3D-efekti ja teiste paljude 3D võimaluste kohta meie lehelt www.lifelike.ee

Be Sociable, Share!
Sildid , , , , , , , , , , , , , , , |
Antud portaalid esindadn Lifelike OÜ-d, mille põhitegevuste hulka kuuluvad erinevad interaktiivsed brändingut puudutavad lahendused. Väljunditena kasutame puutetundlikke custom-made tarkvaraga eriseadmeid ning infokioskeid. Erilise trumbina näeme S3D-võimaluste pakkumist ning omaloodud tarkvara, mis kliendi meelitamise atraktiivsusele toetudes lihtsamaks teeb.

Mitu korda vaadatud:
Sõnade arv: 401

Kõik artiklid sellelt autorilt

Kommentaarid

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga