Leia elu jooksul kogutud oskusteabele kasulik väljund

Autor: kysi.ee

Jutt käib spetsialisti poolt elu jooksul õpitud teadmistest ning omandatud kogemustest. Pakuks välja oma ala spetsialistidele luua endale virtuaalne kontor internetti mugavaks konsultatsioonide edastamiseks nende praegustele ning tulevastele klientidele.

Küsige meie professionaalsete eri valdkondade konsultantide käest nõu reaalajas arvuti vahendusel ilma konsultandiga füüsiliselt kohtumata. Kysi.ee online konsultatsiooni-keskkonnas saavad erinevate valdkondade konsultandid läbi viia reaalajas privaatseid konsultatsioone s.t. konsulteeritakse läbi sõnumivahetusakna, vastates küsimustele, mille eest makstakse konsultandile minutitasu.

Nõusaaja või koolitusest osavõtja saab õppida ning koolitusi läbida endale sobival ajal ja kohas, tehes seda ka soodsama hinnaga. Traditsioonilise klassiruumi asemel saab koolitusi läbida ka kodus. Koolituse läbiviimiseks ei ole koolitajal vaja ilmtingimata rentida eraldi ruume. Konsultandi või teid huvitava nõustaja käest konsultatsooni saamiseks ei pea sõitma enam teise linna, saate vajaliku info nüüd meie konsultantide käest, muidugi eeldusel, et teid huvitava valdkonna konsultant on kysi.ee konsultantide hulgas kättesaadav. Konsultatsiooniseansside saamiseks piisab, kui teil on olemas internetiühendusega arvuti.

Vahemaad ei ole enam olulised. Kaugtöö arvutiga on end juba igati õigustanud. Unustage transpordikulud, küsige kogu vajalik info või konsulteerige meie konsultantidega olles ise kodus või tööpostil. Pakume paindlikkust oskusteabe saamisel. Konsultantidele või teatud oskusteabe omajale pakume võimalust leida oma teadmistele väljund. Võime koostada ka spetsialisti teksti põhjal e-raamatu, mida saab mugavalt läbi kysi.ee e-poe oskusteabe autori e-raamatu lugejatele müüa ning koolitusena edastada. Spetsialistidel palun pöörduda lisainfo saamiseks veebiaadressile: http://www.kysi.ee/kontakt

Be Sociable, Share!
Tee endale virtuaalne konsultatsioonikontor internetti. Oled kättesaadav mitmeid kordi suuremale arvule klientidele. Hoiad kokku transpordikuludelt. Sinu oskusteabe põhjal valmistame e-õppe laadis koolitusi, mille läbimine kliendi jaoks ei tähenda enam sõltumist koolituse läbimise asukohast ega koolituse toimumise ajast. Veebileht: http://www.kysi.ee

Mitu korda vaadatud:
Sõnade arv: 272

Kõik artiklid sellelt autorilt

Kommentaarid

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga